- SLUŽBY -

SPONTÁNNÍ REALISMUS

TVOŘÍM AKRYLOVÉ OBRAZY VE SPONTÁNNÍM REALISMU NA ZAKÁZKU.

MŮŽETE SI VYBRAT VLASTNÍ REALISTICKÉ TÉMA I PŘEVLÁDAJÍCÍ BAREVNOST.

 

MÉ OBRAZY VE SPONTÁNNÍM REALISMU SE VYZNAČUJÍ JEMNOU BAREVNOSTÍ, PŘITOM VYSOKOU ÚROVNÍ REALISTICKÉHO POJETÍ. VĚTŠINA TAHŮ JE APLIKOVÁNA S VÝRAZNOU SEPARACÍ JEDNOTLIVÝCH TÓNŮ I BAREV.

NA PLÁTNO DOKÁŽU V TOMTO SMĚRU PŘENÉST JAKÉKOLIV TÉMA OD SLOŽITĚJŠÍCH HISTORICKÝCH TÉMAT AŽ PO  PORTRÉTY. SPECIALIZUJI SE SICE NA FIGURATIVNÍ MALBU, ALE MOHU TAKTO ZPRACOVAT I ÚPLNĚ JINÉ MOTIVY.

 

PRO INSPIRACI SE PODÍVEJTE DO MÉHO PORTFOLIA  A V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MĚ NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

 

ABSTRAKTNÍ MALBA

TVOŘÍM ABSTRAKTNÍ AKRYLOVÉ OBRAZY NA ZAKÁZKU.


VĚTŠINU OBRAZŮ TVOŘÍM DLE PŘÍSLUŠNÉHO INTERIÉRU  A VĚTŠINOU POUŽÍVÁM ZEMITÉ BARVY, KTERÉ JSOU V INTERIÉRU POMĚRNĚ NEUTRÁLNÍ A LEHCE ZAPADNOU DO CELKOVÉHO NÁVRHU DESIGNU.


TÉMATICKY SE SNAŽÍM ZACHYTIT JEDNODUCHÉ MOTIVY NÁHODNOU SLOŽITOU STRUKTUROU S POUŽITÍM RŮZNÝCH I NESTANDARDNÍCH TECHNIK.


ABSTRAKTNÍ MALBA MÁ VZHLEDEM K MENŠÍ TECHNICKÉ I ČASOVÉ NÁROČNOSTI VÝHODU, ŽE ZÍSKÁTE ORIGINÁLNÍ KUS UMĚNÍ ZA VELMI PŘIJATELNÉ CENY.

 

NÁBYTEK A DEKORACE

PŘEDĚLÁVÁM KUCHYNĚ, ALE I JINÝ NÁBYTEK, KTERÝ BY BYL BĚŽNĚ NA VYHOZENÍ.

STEJNĚ TAK RŮZNÝ STARÝ MATERIÁL, KTERÝ BY VÁS ANI NENAPADLO NA NÁBYTEK POUŽÍT, DOKÁŽU PŘETVOŘIT NA FUNKČNÍ A ORIGINÁLNÍ KOUSKY DESIGNU, KTERÉ NA MÍRU ZAPADNOU DO VAŠEHO INTERIÉRU NEBO EXTERIÉRU.

SE SPRÁVNOU ÚPRAVOU SE DÁ VYKŘESAT ZAJÍMAVÝ DESIGN ZE VŠEHO. 

 

PRACUJI ZEJMÉNA SE DŘEVEM A KOVEM A TO NĚKDY I VE VELMI ŠPATNÉM STAVU A STÁLE VÍCE LIDÍ OCEŇUJE PRINCIP TOHOTO DESIGNU, KTERÝ PŘEDCHÁZÍ TĚŽBĚ NOVÝCH SUROVIN A ZBYTEČNÉ TVORBĚ NOVÉHO ODPADU.

 

PROVÁDÍM POVRCHOVOU ÚPRAVU RŮZNÝCH MATERIÁLŮ POMOCÍ VLASTNÍCH MÍCHANÝCH KŘÍDOVÝCH BAREV A BAREVNÝCH VOSKŮ I MALBU REALISTICKÝCH TÉMAT NA NÁBYTEK A DESIGNOVÉ PŘEDMĚTY.

STEJNĚ TAK VÁM MOHU NAMÍCHAT  BARVENÉ VOSKY NEBO KŘÍDOVÉ BARVY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.
PRŮBĚH REALIZACE PAK MŮŽE ZAHRNOVAT I BROUŠENÍ, MOŘENÍ, LAKOVÁNÍ NEBO ORNAMENTÁLNÍ POUŽITÍ OZDOBNÝCH HŘEBÍČKŮ A DALŠÍCH  MATERIÁLŮ DLE POTŘEBY KONKRÉTNÍHO PROJEKTU.

 
© Vit Navratil 2019
 Telefon: +420 774 110 784
E-mail: info@navratilart.com
  • Facebook - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle